Biz Kimiz ?


Monte Carlo Tente
Exclusive Pergola Sistemi1968 yılında kurulan Monte Carlo Tente, teknik araştırma ve yenilik konusunda 50 yılı aşkın tecrübesi ile Tente, Şemsiye ve Pergola sistemlerinde Türkiye'nin en güvenilir ve sektörünün en eski firmasıdır.

IKüçükyalı E-5 uzerindeki 6500 m2 lik fabrikasında kendi tasarım ve kalıplarıyla en ileri teknolojileri kullanarak tüm üretimini kendi gerçekleştirmektedir.

 

2006 yılında kurucu ortaklar İbrahim Güçlü ve Özalp Güçlü’nün ayrılmasıyla Monte Carlo Tente yoluna İbrahim Güçlü’nün çizdiği hedefler doğrultusunda daha genç, daha dinamik ve daima yenilikçi ruhuyla yoluna devam etmektedir.

Türkiye'de mafsallı tente üretimini gerçekleştiren ve piyasaya kazandıran ilk firma olan Monte Carlo Tente, piyasaya kazandırdığı bir diğer yenilik olan kasetli tente sisteminden sonra, son tasarımı Exclusive Pergola Sistem ile birlikte ürün yelpazesine yeni bir ürün daha katmıştır. Bu geliştirilen ürün sayesinde her mevsim kullanılabilecek mekanlar elde etmek isteyen müşterilerinin isteklerine cevap verebilmekte, isteyen müşterilerine, bünyesindeki uzman tasarımcılarıyla sunduğu 3D max hizmetiylede, ürünleri daha almadan tasarlama ve görme imkanı sunmaktadir.


Vizyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.Misyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretimden müşteri memnuniyetine kadar bütün aşamalarda global standartları uygulayarak bir dünya markası yaratmak ve tente sektörünün lideri olarak gelecektede de müşteri ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesinde karşılamaktır.Tasarım Anlayışı

Monte Carlo Tentenin rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan en büyük fark, markanın tasarıma verdiği önemde saklıdır. Tasarımlarını oluştururken, tecrübelerini, bilgi ve deneyimleriyle ürünlerine yansıtmakta, bugünün teknolojisini ve en kaliteli materyalleri kullanarak, kalite ile birlikte görsel beğeni ve fonksiyonelliği de ön planda tutmaktadır.

gdpr-image
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.
Gizlilik Politikası