Pergola ile Gelen Modern Çözümler
29 Haziran 2017

Olumsuz Hava Şartlarına Karşı Şemsiye Açma Vakti!

Yuvarlak Şemsiye

Yuvarlak Şemsiye

Fransız, Kare ve Yuvarlak Şemsiye Modelleri ile Hem Konfor Hem de Estetikliği Kazanın!

Yazı çok severiz evet ama deniz, kum, plaj dışında da sever miyiz? Kışın kasvetli havasından kurtulup güneşe kavuştuğumuzda eğer denizde ve ya havuzda değilsek en çok söylediğimiz cümlelerden biri ” hava çok sıcak” değil midir? Kışın soğuktan yazın sıcaktan söylenerek geçiririz mevsimleri. Oysa hem yazın hem de kışın olumsuz hava şartlarından korunmanın en dekoratif yolu kare şemsiye modelleridir!

Bahçeler için Tasarlanmış Şemsiyeler

Yazın kavurucu sıcaklarından dolayı gezmeyi değil de bahçenizde oturmayı ve serinlemeyi mi tercih edenlerdensiniz? Veya günün yorgunluğunun ardından bahçenizde kahvenizi yudumlarken sıcaktan bunalmak istemiyorsanız kendinizi zararlı güneş ışınlarından korumalısınız. Bunun için endüstriyel üretim ürünlerden biri olan şemsiye size büyük avantaj sağlayacaktır. Büyük ve geniş ebatlarından dolayı sadece sizi değil belirli metrekareyi tamamen gölge altına alabilme özelliğine sahiptir.

Cafeler ve Mekanlar

Arkadaşlarınızla buluşmak için, alışveriş yaparken ara verip biraz dinlenmek için, yemeğini yemek için hatta bazen tek başına olmanın keyfine varabilmek için tercih edilen mekanların başında kafelerin geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle açık alana sahip olan kafelerin havadar olması sebebiyle ilk tercihler arasında. Peki akşam rüzgarın serinliğini hissettiğiniz bu kafeler gündüz ne alemde dersiniz? Şimdi bu sıcakta orada oturulmaz demeyin çünkü endüstriyel üretim olan büyük şemsiye ürünleri burada da devreye giriyor ve kafelerin açık alanlarında tercih ediliyor. Misafirlerine gölge altında leziz menüler sunan, sıcağa inat soğuk içecekler ikram eden bu kafelerin şemsiyeye borçlu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kışın yağmurlu havalardan da yine bizleri koruyan şemsiyeler dışarıdan oldukça da estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Kafe şemsiyeleri için ürünlerimiz kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yazlığınızda veya Plajda

Deniz, kum, güneş eşittir tatil. Yazın en keyifli dönemi yukarıda da bahsettiğimiz gibi tatil dönemi olsa gerek. Ancak güneş ışınlarına direk maruz kaldığınız bu ortamda cildinize vereceğiniz zararların farkında olmalıyız. Yüksek faktörlü güneş koruyucular kullansanız bile en büyük risk başınıza güneş geçmesidir. Bu risk bebekler, çocuklar ve yaşlılar da çok daha yüksek oranda ihtimal taşır. Denizin serin sularının tadını çıkarmak istiyor ama güneşten korkuyor musunuz? Öyleyse deniz keyfinizin aralarında gölgede kalmanız için kullanılan endüstriyel şemsiye plajlarda da size rahatlık sunuyor. Şezlonglarınızın arasına yerleştirebileceğiniz ve birkaç kişi ile gölgede rahatça denizi izleyebileceğiniz gibi altında kalarak cildinizi de güneşin zararlı ışınlarından rahatça koruyabileceksiniz. Bunun yanı sıra yazlığınızda bir havuz var ve sizleri güneşten koruyacak hiç bir koruma unsuru yoksa yine fransız tipi şemsiye ürünlerimiz sizlere konforu ve estetiği sunuyor! Yazlık ve plaj şemsiyeleri için şemsiye kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Gölgede Kalın

Genç, yaşlı, bebek, çocuk fark etmez. Sağlıklı bir cilt ve lekesiz bir ten sahibi olmak istiyorsanız güneşten korunmalısınız. D vitamini bakımından faydası olduğu gibi belirlenen süreler ve zamanlar dışında güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmanız size birçok rahatsızlığın kapısını açacaktır. Bu sebeple bulunduğunuz dış mekanlarda muhakkak endüstriyel şemsiye kullanan yerleri tercih edin ve gölgede kalın.