Dev kare şemsiye
Dev Şemsiyeler Nasıl ve Nerede Kullanılır ?
13 Haziran 2017
Yuvarlak Şemsiye
Olumsuz Hava Şartlarına Karşı Şemsiye Açma Vakti!
6 Eylül 2017

Pergola ile Gelen Modern Çözümler

Exclusive Pergola Sistemleri ile Yaşam Alanlarınız Hem Cazip Hem de Daha Konforlu!

Özel uygulama, düz, oval, ahşap ve gergili exclusive pergola sistemleri ile hava şartlarından korunurken yaşam alanlarınıza dekoratif bir görüntü kazandırabilmek mümkün!

Pergola sistemi ihtiyaç duyulan alana göre farklı tasarımlar sunmaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oval, gergili, düz veya ahşap tasarıma sahip pergola sistemleri hem ihtiyaçlarınıza hem de zevklerinize uygun olacaktır.

Teknolojinin pergola sistemi ile bütünleşmesiyle uzaktan kumanda sayesinde kötü hava şartlarında pergola sistemlerinizi hızlı bir şekilde açıp kapatabilmek mümkün.

Oval exclusive pergola sistemleri

Hem Pergola Hem Kış Bahçesi

Çoklu fonksiyonu ve özelliği sayesinde birden fazla alternatif avantaj sunan pergola sistemlerini aynı zamanda birkaç modifiye ile kış bahçesine dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz?

Pergola tasarımının etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi kış bahçesine çevirebilmeniz mümkün. Böylece kış aylarında da pergola sistemi, tentenizin altında sanki açık alandaymış gibi bahçenizde, verandanızda ya da balkonunuzda kışın en dekoratif tadını çıkartabilirsiniz.

Konstrüksiyon Renkleri

Beyaz, Kahverengi, Antrasit Gri, Krem, Siyah

Blackout Kumaş Renkleri

Gri, Beyaz, Krem.